Automobilio registracija po perdarymo (sueuropinimo)

Automobilio registracija po perdarymo (sueuropinimo)

Transporto priemonė įregistruojama transporto priemonių registre VĮ “Regitra” nustatyta tvarka.

Atvykus registruoti automobilį į VĮ “Regitrą” reikalinga pateikti šiuos dokumentus:

  • Automobilio dokumentai (title)
  • Muitinės importo deklaracija
  • Pirkimo sąskaita
  • Transporto priemonės ekspertizės pažyma
  • Techninės apžiūros lapas/pažyma
  • Transporto priemonės draudimas

Parvežti automobilį iš JAV į Lietuvą gali būti įdomi patirtis, bet kartu ir iššūkis. Viena iš svarbiausių užduočių, su kuria susiduriama, yra automobilio registracija Lietuvos keliuose. Norint tai padaryti teisėtai, reikia atlikti tam tikrus žingsnius ir surinkti reikiamus dokumentus.

Svarbiausia turėtų būti tinkami automobilio dokumentai, su kuriais “Regitroje” galėsite užregistruoti automobilį. Pasitikrinti automobilių dokumentų tinkamumą galite čia – Automobilio iš USA dokumentai.

Pateikdami dokumentus Transporto Priemonių Registravimo Tarnybai (TPRŠT) arba jos skyriuje, turite užpildyti reikiamus registracijos dokumentus ir sumokėti atitinkamus mokesčius. Tai gali apimti automobilio registracijos mokesčius, aplinkos mokesčius ir techninės apžiūros mokesčius.

Taip pat “Regitros” darbuotojas prieš registruojant automobilį Jums “ištrauks” CARFAX ataskaitą, kuri kainuoja apie (30 EUR) tam, jog įsitikinti kad automobiliui buvo suteikti atitinkami dokumentai JAV.

Parvežto iš JAV automobilio registracija Lietuvoje gali būti sudėtingas procesas, tačiau su tinkamu pasiruošimu ir žiniomis jį galima sėkmingai įveikti. Jei kyla klausimų ar reikia papildomos informacijos, visada galite kreiptis į TPRŠT arba susisiekti su profesionalais, kurie gali padėti jums įveikti bet kokius iššūkius, su kuriais susiduriate.